Autoservisas Vilniuje. Mes atliekame pilną automobilių aptarnavimą nuo A iki Ž, išskyrus kėbulo remonto darbus (savo klientams galime rekomenduoti kur tai padarytų geriausiomis sąlygomis), todėl Jums nereikės kas kartą iškilus bėdai ieškoti, kas galėtų sutvarkyti vieną ar kitą sugedusį automobilio mazgą. Kompleksinis automobilio aptarnavimas leis Jums ne tik sutaupyti laiko ir pinigų, bet ir visada reikalauti garantijų.

Tam, kad važiuodami transporto priemone jaustumėtės saugūs ir užtikrinti – Jums siūlomos kokybiškiausios autoserviso paslaugos. Trečiąjį dešimtmetį skaičiuojantis automobilių autoservisas Vilniuje – „Top servisas“ – tai geriausias pasirinkimas remontuoti ir prižiūrėti savo automobilį, mikroautobusą, autobusą, sunkvežimį ar kitą transporto priemonę.

Mūsų autoservise siūlomos visos automobilių remonto paslaugos. Remontuojame bet kokios markės lengvuosius automobilius, visų tipų sunkvežimius, motociklus, mikroautobusus, autobusus ir specialios paskirties techniką. Autoservise teikiamos ir eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymo bei apdorojimo paslaugos.

Autoserviso paslaugos:

Važiuoklės remontas

Siūlome kokybišką važiuoklės remontą.

Padangų montavimas

Siūlome kokybišką padangų montavimą ir balansavimą.

Variklio remontas

Siūlome kokybišką variklio remonto paslaugą.

Stabdžių remontas

Siūlome kokybišką stabdžių sistemos remonto pasaugą.

Aušinimo sistemos remontas

AusiniI am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kai atliekamas automobilių remontas Vilniuje, vykdomi tokie darbai kaip variklių remontas Vilniuje, pagrindinio diržo keitimas Vilniuje, alyvos keitimas Vilniuje, techninė apžiūra Vilnius,

važiuoklės remontas Vilniuje, sankabos remontas, kūro sistemų remontas, techninė pagalba kelyje, kompiuterinė variklių diagnostika Vilniuje,  elektros instaliacijos remontas,  ABS remontas, stabdžių remontas, alyvų keitimas, kėbulo darbai, suvirinimo darbai (aliuminio virinimas argonu), bamperių remontas, duslintuvų remontas, radiatorių remontas, mechaninių ir automatinių pavarų dėžių remontas, turbinų remontas, plastmasių remontas (bamperių remontas), metalo tekinimas ir frezavimas (stabdžių diskų tekinimas), tekinimo paslaugos Vilniuje.

Mūsų profesionalios komandos ilgametė darbo patirtis, žinios, įgūdžiais ir atitinkamos įrangos panaudojimas suteikia Jums aukščiausios kokybės paslaugas, kas ir yra Mūsų konkurencinis pranašumas. Mes nuolat tobuliname savo paslaugos kokybę.